تبلیغات
راز بهتر زیستن و بهتر زندگی کردن - می خواهید بدانید بچه شما چه شکلی میشود
راز بهتر زیستن و بهتر زندگی کردن
بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا . . .

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 بهمن 1392


طالع بینی | می خواهید بدانید بچه شما چه شکلی میشود چهره کودک شما ترکیبی از چهره شما و چهره همسر شماست! حالا تو این اوضاع که مردم قبل از به دنیا آمدن بچه شان حتی صد در صد نمی دانند که پسر است یا دختر، فکر کنید شما حتی یک عکس از بچه تان در یک سالگی دو سالگی دارید!! 

برای این کار لازم نیست به دکتر بروید یا پیش یک جادوگر که داخل گوی اش چهره فرزند شما را به شما نشان بدهد! فقط کافی است پشت کامپیوتر خود بنشینید و یک عکس از خود و همسرتان را به سایتی که در ادامه معرفی می کنم آپلود کنید و چهره فرزند خود را ببینید!

بعلاوه این سایت مثل دکترها و جادوگرها هیچ مبلغی از شما دریافت نمی کند و رایگان است.

همچنین این سایت تصویری از افراد مشهور نیز دارد (زن و مرد) که شما می توانید در صورت نداشتن همسر از آن تصاویر استفاده کنید! شما می توانید از جرج بوش تا برد پیت، آنجلینا جولی و... را انتخاب کنید یا اگر هم تصویر همسرتان را دارید، تصویر او را آپلود کنید!!

قدم به قدم با ما باشید تا به شما چهره فرزند آینده تان را نشان دهیم:

1- ابتدا وارد سوید: www.makemebabies.com

2- در قسمت Upload Your Photo، عکسی از خود که چهره تان واضح باشد را وارد و آپلود کنید. روی go کلیک کنید. (فرمت تصویر باید Jpeg)

3- حالا عکس شما را نشان می دهد اگر نیاز به برش دارد انجام دهید و اگر احتیاجی ندارد روی Next کلیک کنید!

4-حالا شما باید چهره همسر خود را وارد کنید! شما می تواند از لیست تصایر افراد مشهور استفاده کنید یا چهره همسرتان را آپلود کنید.

5- اگر چهره همسرتان را وارد بعد از آپلود تصویر را به شما نشان می دهد که اگر خواستید برش بدهید، اگر هم نخواستید روی next کلیک کنید.

اگر از لیست افراد مشهور انتخاب کردید کار ساده تر است و شما بعد از آن صفحه ثبت نام را می بینید که می توانید از آن با کلیک Skip بگذرید!

6- حالا شما عکس خود و همسر خود را می بینید، زیر آن قاب هایی را می بینید که یکی از یکی زیباتر است، یکی از آنها را انتخاب کنید تا تصویر کودک دلبندتان در آن قرار گیرد!

7- حالا باید جنسیت او را انتخاب کنید! شما می توانید تعیین کنید پسر باشد تا دختر! یا می توانید این انتخاب را به خود سایت بدهید! از آنجا که کار از محکم کاری عیب نمی کند یکبار پسر و دفعه دوم دختر انتخاب کنید.

8- حالا ملیت که مربوط به رنگ پوست می شود را تعیین کنید! آفریقا (سیاه پوست)، هند و اروپائی سفید پوست) یا مختلط... این سایت ادعا می کند اگر تعیین رنگ یا ملیت را به سایت بسپاریم که خودش اتوماتیک تشخیص دهد، تا 90 درصد به واقعیت نزدیک تر است!!! برای این کار بگذارید حالت پیش فرض که همان Auto-Detcet باشد!

9- حالا اسم فرزند خود را نیز انتخاب کنید!


 منبع : ایران ناز
طبقه بندی: طالع بینی، 
برچسب ها: ظالع بینی، عكس، كودك، تصویر، فرزند، همسر، آینده،
ارسال توسط علی حریرساز
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما مطالب روانشناسی را در زندگی خود به کار میبرید؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی